Vandaag is het één van de leukste evenementen van onze club, eentje waar het culinaire en relaxe evenveel meetellen als het duiken! 🙂
Afspraak om 9u30 op de parking, niet té vroeg, maar ook niet te laat... desondanks slaagt niet iedereen erin om op tijd te komen 😉 Maar geen nood, sfeer en gezelligheid zijn vandaag ook heel belangrijk. We zijn zodanig aan het lachen en zeveren, dat we moeten worden aangemaand om ons klaar te maken om te duiken. Alhoewel het qua weer echt een zomerse dag gaat worden, is de temperatuur van het water toch nog wat frisjes... denken we.
Het klaarmaken gebeurt met veel gezucht en gekroch, aangezien er verschillende leden hun pak voor de eerste keer dit seizoen aantrekken. Maar één van de voordelen van neopreen, naast het ons warm houden uiteraard, is toch ook dat dat goed uitrekt 😀
Het eerste buddypaar ligt al snel in het water en de rest volgt ook goed. Terwijl Lino, Guy, Marleen, Ann, Stijn, Silke, Geert, Dirk en Joeri onderwater kijken naar kreeftjes, vlokreeftjes, paling en de beelden, maken Sabine en Marina een wandeling langs de plas.
Na ongeveer 45 minuten beginnen onze eerste buddies uit het water te komen, ze hebben niet allemaal hetzelfde gezien, maar zijn toch wel enthousiast en vooral ook aangenaam verrast over de temperatuur.
Terwijl iedereen zich weer uit hun duikpak wringt, trekt en sleurt, worden de schragen en plank klaargezet met glazen cava en hapjes. Na een uurtje gezellig napraten in het zonnetje, trekken we naar het restaurant Het Wokpaleis. Daar kunnen we 3u lang eten in buffetvorm. Zowel koud als warm voorgerecht, hoofdgerecht (wok, teppanyaki, grill) en dessert liggen daar op ons te wachten.
We zijn blij van elkaar weer allemaal terug te zien, na een lange winterstop. We genoten van de duik, het aperitieven in de zon en dan ook het lekker eten. Eindelijk is het duikseizoen terug geopend! Tot volgende week?
Foto's: Openingsduik 2017